IMENIKBELTINCI 9231VPISI 612V POŠTNEM OBM. 612POŠTNA OBM. 1TOREK, 3. NOVEMBER 2026
eMesto.si/Omrežje lokalne skupnosti/Imenik podjetijTorek, 3. november 2026·SL
V ŽIVO
Vaša občina postaja digitalnaBodite zraven od prvega dne.Gradimo enoten digitalni prostor, kjer občani, obiskovalci in podjetja končno najdejo vse na enem mestu · novice, dogodke, ponudbo lokalnih podjetij in storitve občine Beltinci.Vaše podjetje si zasluži vrhunsko digitalno prisotnost v lastni občini. Profil, ki ga ljudje resnično najdejo.Vidnost, ki ne izgine, ko se konča sponzorirana objava. Mesto v digitalnem srcu skupnosti, kjer ste doma.Digitalne platforme d.o.o. · 040 502 520Vaša občina postaja digitalnaBodite zraven od prvega dne.Gradimo enoten digitalni prostor, kjer občani, obiskovalci in podjetja končno najdejo vse na enem mestu · novice, dogodke, ponudbo lokalnih podjetij in storitve občine Beltinci.Vaše podjetje si zasluži vrhunsko digitalno prisotnost v lastni občini. Profil, ki ga ljudje resnično najdejo.Vidnost, ki ne izgine, ko se konča sponzorirana objava. Mesto v digitalnem srcu skupnosti, kjer ste doma.Digitalne platforme d.o.o. · 040 502 520
Verificiran zapis · Imenik 2026

Strehe Mf, Krovstvo, Kleparstvo In Prezračevanje, d.o.o.

Glavna dejavnost: Postavljanje ostrešij in krovska dela. Sedež na Melinci 086, Melinci, 9231 Beltinci. Status aktivno po AJPES.

Matična 8486808000
Davčna 25394983
SKD 43.410
Vpis 13. 8. 2019
Status
Aktivna
poslovni register
Bonitetna ocena
AA+
ocena 2026
Zaposleni
20,4
povprečje 2025
Prihodki
2.878.505 €
leto 2025
Vpis
13·08·19
7 let v poslu
Pravna oblika
d. o. o.
d.o.o.
Naselje
Melinci
9231 Beltinci
Občina
Beltinci
9231 · Beltinci
O podjetju · sinopsis

Strehe Mf, Krovstvo, Kleparstvo In Prezračevanje, d.o.o. opravlja dejavnost postavljanje ostrešij in krovska dela s sedežem v občini Beltinci. Profil je verificiran v AJPES Poslovnem registru Slovenije in dopolnjen iz 2 javnih virov ter prikazan v občinskem imeniku eMesto.

Podjetje je registrirano na naslovu Melinci 086, Melinci, 9231 Beltinci, vpis v register pa sega v 13. 8. 2019. Glavna dejavnost po klasifikaciji SKD 43.410 je postavljanje ostrešij in krovska dela.

Pravna oblika podjetja je d. o. o. (d.o.o.). Klasifikacija po SKIS je S.11002 - Nacionalne zasebne nefinančne družbe. Status v javnem registru je aktivno.

Glavna dejavnost: Postavljanje ostrešij in krovska dela · Velikost: Majhne enote

Fotografijačaka na lastnika
Foto · prostorLastnik profila lahko naloži fotografijo objekta, ekipe ali izdelka. Privzeto se prikazuje izvleček iz registriranih podatkov.
Klasifikacija
KodaKlasifikacijaOpisVir
43.410SKD · glavna dejavnostPostavljanje ostrešij in krovska delaAJPES
S.11002SKIS · sektorNacionalne zasebne nefinančne družbeSURS
SI-9231Poštno območjeBeltinci · MelinciPošta Slovenije
Poslovanje in lastništvo

Po velikosti se podjetje uvršča med majhne enote. V letu 2025 je zaposlovalo povprečno 20,4 oseb in ustvarilo 2.878.505 € celotnih prihodkov, čisti poslovni izid je znašal 203.160 €. Bonitetna ocena za leto 2026 je AA+, poglobljena ocena AA- (visoka: visoka stabilnost z minimalnimi dejavniki tveganja).

Sprememba prihodkov · do 3 zadnja leta
Rast +6,1 %
2023–2025 · 2.712.327 € → 2.878.505 €
Zadnja letna sprememba
Rast +12,3 %
2024–2025 · 2.562.792 € → 2.878.505 €
Prihodki na zaposlenega · 2025
141.380 €
2.878.505 € prihodkov ÷ 20,36 povprečno zaposlenih v istem letu.
Postavka (EUR)202320242025
Celotni prihodki2.712.3272.562.7922.878.505
Celotni odhodki2.325.7902.421.1302.635.248
Čisti poslovni izid351.519119.153203.160
EBITDA482.171268.462418.623
Kapital739.476738.966828.793
Sredstva1.552.0961.582.0261.440.371
Prihodki na zaposlenega132.309123.034141.380
Število zaposlenih20,520,820,4
Povprečna bruto plača203921702160
VlogaOseba ali družbaDelež
LastnikFaršang Mario100 %
DirektorFaršang Mario
  • DDVzavezanec · SI25394983
  • TRRni v blokadi · 2 računa (Addiko Bank d.d., NLB d.d.)
  • Davčni dolgni davčni dolžnik
  • Insolvenčni postopkini v postopku
  • Javna naročilaponudnik
  • Registrski organOkrožno sodišče Murska Sobota

Vir: AJPES (poslovni register, letna poročila, transakcijski računi) in FURS prek poslovnega registra CompanyWall Business, prebrano 6. 10. 2026. Zneski v evrih, brez centov.

Javna sredstva

Od proračunskih uporabnikov in drugih zavezancev po ZDIJZ je podjetje v obdobju januar 2015 – avgust 2026 prejelo skupaj 1.839.424 € od 33 plačnikov. V zadnjih 12 mesecih s podatki (september 2025 – avgust 2026) 579.958 € od 9 plačnikov.

Leto20192020202120222023202420252026 · 8 mes.
Prejeto (EUR)662272.583123.731255.069121.611422.249666.593170.965
Plačnikov110171089128
Največji plačniki · zadnjih 12 mesecev
PlačnikZnesek (EUR)Delež
Mestna občina Murska Sobotaobčina417.91172,1 %
Občina Beltinciobčina98.25916,9 %
ZZZS38.1786,6 %
JŠRIPS RS13.2462,3 %
Občina Črenšovciobčina68661,2 %
KOMUNALA d.o.o.45110,8 %
OŠ PREŽIHOVEGA VORANCA BISTRICA4640,1 %
Občina Turniščeobčina3120,1 %
Največji plačniki · januar 2015 – avgust 2026
PlačnikZnesek (EUR)Delež
KOMUNALA d.o.o.455.14224,7 %
Mestna občina Murska Sobotaobčina417.91122,7 %
Občina Beltinciobčina322.50817,5 %
ZZZS239.85613 %
Občina Odranciobčina97.2475,3 %
Zavod za zaposlovanje60.4203,3 %
ZD LENDAVA - EH LENDVA54.1002,9 %
JŠRIPS RS43.4632,4 %

Vir: Komisija za preprečevanje korupcije, erar.si (CC BY 4.0), zbirka Transakcije. Prikazana so prejeta plačila, ne le subvencije. Zneski so združeni po mesecu plačila, ne po datumu računa. Podatki so naloženi za 137 mesecev.

Stik s podjetjem

Stik z Strehe Mf, Krovstvo, Kleparstvo In Prezračevanje, d.o.o.

Sporočilo pošljemo na e-poštni naslov podjetja iz poslovnega registra · Odgovor prejmete neposredno od podjetja

05 · Vrsta povpraševanja
Na e-pošto podjetja iz registraOdgovor prejmete neposredno od podjetja.Podatki se ne prodajajo tretjim osebam.
Register v številkah
Letni pregled · november 2026Vir: AJPES Poslovni register Slovenije
Matična
8486808000
enolični identifikator
Davčna
25394983
davčni identifikator
Pošta
9231
Beltinci
Viri
2
AJPES Poslovni register Slovenije

»Manjka kaj o vašem podjetju?

Pošljite nam podatke in jih bomo dodali. Brez obrazcev, brez prijav · samo pošljite nam popravke po e-pošti. Profil dopolnimo, ko podatke preverimo.

V okolici · Beltinci 9231

Podjetja v istem lokalnem gospodarskem okolju.

PodjetjePravna oblikaNaseljeMat. št.PoštaStatusProfil
LVLek Veterina d.o.o.d. o. o.Lipovci20434320009231AktivnoOdpri →
EIElektro Inženiring Tramar, Družba Za Proizvodnjo, Inženiring, Servis In Trgovino d.o.o.d. o. o.Gančani54548320009231AktivnoOdpri →
OŠOsnovna Šola BeltincizavodBeltinci50855600009231AktivnoOdpri →
ZMZidarstvo Maučec, Gradbeništvo, Proizvodnja, Trgovina d.o.o.d. o. o.Gančani55082150009231AktivnoOdpri →
AIAluvar Izdelava Kovinskih Izdelkov d.o.o.d. o. o.Gančani21440420009231AktivnoOdpri →
Imenik na zemljevidu

Beltinci · vse na svojem mestu.

Podjetja, društva, dogodki, razpisi in občinske točke · vse na enem zemljevidu. Trenutni profil je označen s črno-rumenim oznako.

612 aktivnih vpisov · v živo
612 aktivnih · občinski imenik AJPES PRS · svežina dnevno
Zemljevid se nalaga …
N
500 m
Ste lastnik tega podjetja?

Postanite del digitalnega omrežja občine.

Povežite podjetje z občino, prebivalci in lokalnim okoljem.

Prevzemite profil podjetja
Dopolni profilDodaj dejavnostiPoveži podjetjeObjavi ponudboAktiviraj lokalno stranSpletna stranDomenaPoštni predaliTrgovinaMobilna aplikacijaMarketplace
Pošljite povpraševanje
Zagotovimo vam pravo digitalno prisotnostDigitalne platforme d.o.o.040 502 520
Po prejemu povpraševanja vas kontaktiramo v 2 delovnih dneh. Brez vstopnih stroškov, brez vezave.